Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Zespół

Od kilkunastu lat stanowimy zgrany duet w życiu prywatnym, jakiś czas temu postanowiliśmy połączyć nasze siły, także na polu zawodowym. Wierzymy, że nasza zintegrowana wiedza o człowieku przyniesie wiele pozytywnych efektów każdemu, kto poszukuje drogi do zdrowia.

W tym celu powołaliśmy do życia Centrum Hipokratesa, w którym praktykujemy założenia medycyny integracyjnej. Do współpracy zaprosiliśmy osoby, które znamy  i ufamy, że w swojej pracy kierują się empatią i szacunkiem do osoby potrzebującej pomocy.

Główna idea naszego Centrum odnosi się do postulatu starożytnego filozofa, którego obraliśmy na naszego patrona, że leczenie ma polegać na wspomaganiu naturalnych procesów zdrowienia, a naczelną zasadą jest nieszkodzenie choremu. Główną siłą leczącą, natomiast jest sama natura - lekarz ma jej jedynie pomagać.

Chcemy stać na straży tej zasady leżącej u źródeł medycyny zachodniej.

Nasi specjaliści:
lek. med. Paweł Jarzębowski

Lekarz medycyny, doświadczony chirurg, urolog - praktykujący medycynę integracyjną.

Czytaj więcej
mgr Magdalena Jarzębowska

Dyplomowany psycholog, spec. psychodietetyki, certyfikowany trener warsztatów psychologicznych, terapeuta Simontonowski (w trakcie szkolenia)

Czytaj więcej
dr Małgorzata Jedynak

Certyfikowany coach |C| - Association of Coatching Institutes, w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego

Czytaj więcej
Jolanta Dudek

Dyplomowany dietetyk kliniczny oraz refleksolog

Czytaj więcej
Monika
mgr Monika Szewczak 

Dietetyk, edukator żywieniowy

Czytaj więcej
Monika
mgr Dorota Januszyk  

Zielarz fitoterapeuta

Czytaj więcej