Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Zespół

Od kilkunastu lat stanowimy zgrany duet w życiu prywatnym, kilka lat temu postanowiliśmy połączyć nasze siły, także na polu zawodowym. Wierzymy, że nasza zintegrowana wiedza o człowieku przynosi wiele pozytywnych efektów każdemu, kto poszukuje drogi do zdrowia.

W tym celu powołaliśmy do życia Centrum Hipokratesa, w którym praktykujemy założenia medycyny integracyjnej. Do współpracy zaprosiliśmy osoby, które znamy  i ufamy, że w swojej pracy kierują się empatią i szacunkiem do osoby potrzebującej pomocy.

Główna idea naszego Centrum odnosi się do postulatu starożytnego filozofa, którego obraliśmy na naszego patrona, że leczenie ma polegać na wspomaganiu naturalnych procesów zdrowienia, a naczelną zasadą jest nieszkodzenie choremu. Główną siłą leczącą, natomiast jest sama natura - lekarz ma jej jedynie pomagać.

Chcemy stać na straży tej zasady leżącej u źródeł medycyny zachodniej.

Nasi specjaliści:
lek. med. Paweł Jarzębowski

Lekarz medycyny, doświadczony chirurg, urolog - praktykujący medycynę integracyjną.

Czytaj więcej
mgr Magdalena Jarzębowska

Dyplomowany psycholog, spec. psychodietetyki, certyfikowany trener warsztatów psychologicznych, terapeuta Simontonowski (w trakcie szkolenia)

Czytaj więcej
dr Małgorzata Jedynak

Certyfikowany coach |C| - Association of Coatching Institutes, Certyfikowany Psychoterapeuta w nurcie Psychodynamicznym

Czytaj więcej
 
Monika
 
mgr Monika Szewczak 

Dietetyk, edukator żywieniowy

Czytaj więcej