Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Oferta/Cennik
Naszą ofertę kierujemy do
  • Osób chorych na przewlekłe schorzenia (między innymi nowotwory, choroby układu moczowo-płciowego, choroby autoimmunologiczne, choroby neurodegeneracyjne, alergie pokarmowe, i inne) w trakcie klasycznego leczenia, lub po jego zakończeniu, które poszukują dodatkowych metod wspomagających proces zdrowienia.
  • Dorosłych osób borykających się z nadwagą lub otyłością, które mają za sobą liczne, nieudane próby odchudzania się, straciły wiarę w to, że się uda im samodzielnie dokonać zmiany nawyków, chciałaby dokonać zmiany w zgodzie z samym sobą - opartej na ich własnych potrzebach oraz możliwościach.
  • Rodziców otyłych dzieci, którym leży na względzie zdrowie ale i bezpieczeństwo dziecka, chcących dokonać mądrych zmian w diecie i życiu dziecka, ale także całej rodziny.
  • Osób, którym leży na względzie własne zdrowie dziś i w przyszłości, które chciałaby aktywnie i świadomie wpływać na jego kształtowanie. Ofertę tę kierujemy szczególnie do osób będących w grupie ryzyka ze względu na genetyczne obciążenie chorobami nowotworowymi, osób żyjących w przewlekłym stresie, itp.
Cennik usług świadczonych przez CM Hipokratesa, ważny od dnia 01 01 2022 :
Zakres usług Pojedyncza konsultacja   Konsultacje w programie

Konsultacja medycyny integracyjnej z obszernym wywiadem (2 h)

nowotwory, choroby przewlekłe

200 zł
180 zł rejestracja i opłata on-line

Integracyjny Program wspomagający leczenie chorób nowotworowych ( w tym : konsultacja medyczna, konsultacja dietoterapeutyczna, konsultacja psychoonkologiczna, wsparcie opiekuna Programu, nieograniczony w czasie dostęp do strefy on - line pacjenta Centrum)

Cena/ miesiąc : 450 zł

Integracyjny Program Wspomagający Leczenie chorób układu moczowo - płciowego ( W tym: konsultacja medyczna, konsultacja dietoterapeutyczna, wsparcie opiekuna Programu, nieograniczony w czasie dostęp do strefy on-line  pacjenta Centrum) 

Cena/ miesiąc: 350 zł

Konsultacja dietoterapeutyczna (1h)

nowotwory, choroby przewlekłe, nadwaga lub otyłość u dzieci

170zł
150zł rejestracja i opłata online

 

Integracyjny Program Zaburzenia zachowania i trudności szkolne ( w tym: konsultacja medyczna, konsultacja dietetyczna, wsparcie opiekuna Programu, nieoraniczony czasowo dostęp do strefy on line pacjenta Centrum)

Cena/miesiąc - 350 zł

Konsultacja psychoonkologiczna (1h)

nowotwory

110zł
90 zł z rejestracja i opłata - online

500zł
Cykl 6 spotkań terapeutycznych

 

Konsultacja psychodietetyczna ( 1 h)

nadwaga, otyłość - dorośli

 

120 zł - kolejna konsultacja

100 zł - rejestracja, opłata on-line

280 zł -Cykl trzech spotkań mających na celu gruntowną analizę problemu i dobór odpowiednich działań terapeutycznych 

550 zł - Cykl sześciu kolejnych spotkań terapeutycznych - praca nad postawionymi celami

Terapie mitochondrialne

Terapia możliwa po uprzedniej konsultacji medycyny integracyjnej


Cennik oferowanych terapii dożylnych  dostępny na miejscu
 

Konsultacja on -line w duchu medycyny integracyjnej

 150 zł 

 

 

Płynna biopsja:

Ocena liczby komórek nowotworowych we krwi - RGCC

  czytaj więcej: https://www.cmhipokratesa.pl/user,kategoria,indywidualnie-dobrane-terapie-naturalne
Ocena wrażliwości komórek nowotworowych na substancje cytotosyczne, roślinne i immunostymulujące - RGCC   czytaj więcejhttps://www.cmhipokratesa.pl/user,kategoria,indywidualnie-dobrane-terapie-naturalne
     

Zachęcamy do korzystania z Programów obejmujących współpracę z zespołem specjalistów, w celu optymalizacji rezultatów działań

Na czym polega wizyta i jak się do niej przygotować:

Pierwsza konsultacja medycyny integracyjnej - (ok 2 godziny), podczas której następuje gruntowna analiza przeszłego i obecnego stanu zdrowia, przyczyn prowadzących do schorzenia, badanie z wykorzystaniem biorezonansu ( w celu określenia niedoborów witamin i minerałów), wstępne ustalenie protokołu procesów wspomagania leczenia, zlecenie koniecznych badań dodatkowych. Na kosultacje prosimy przynieść wszystkie wyniki badań zrobione w przeciągu ostatnich 10 lat, a także historię chorób leczonych w szpitalu lub u specjalistów. Prosimy także o przypomnienie sobie historii stanu swojego zdrowia na przestrzeni całego życia. Zarówno wywiad i merytoryczna konsultacja odbywa się w życzliwej, nieśpiesznej atmosferze. Zachęcamy do aktywnego udziału w konsultacji, rozmowy, zadawania pytań.  

Konsultuje: lek. med. Paweł Jarzębowski

Program psychodietetyczny. Diagnoza i plan terapii - zalecane 3 spotkania, każde z nich trwa ponad 1 godzinę. Podczas każdego spotkania analizowany jest inny obszar mający wpływ na problem z masą ciała. Po każdym spotkaniu formułowane są pierwsze wnioski i możliwe kroki do podjęcia w celu zmiany obecnej sytuacji (problemu z masą ciała). Na koniec procesu analizy i diagnozy (3 spotkanie) sporządzamy wraz z pacjentem kompas zdrowia. Kompas jest punktem wyjścia do sporządzenia mapy wsparcia procesu zmiany, tj. koniecznych działań, które zagwarantują trwały efekt. Podczas pierwszego spotkania specjalista zleca konieczne badania oraz prosi o wypełnienie dzienniczka żywieniowego, który będzie jednym z elementów wykorzystywanych do stworzenia mapy wsparcia. Sugerujemy wykupienie konsultacji od razu (to niezbędne minimum, aby Cię poznać i przedstawić efektywne rozwiązania) - koszt trzech wizyt opłaconych z góry to 300 zł. Zapraszamy także na konsultacje jednorazowe - 120zł/h lub 100zł płacone on-line.

Program prowadzi: mgr Magdalena Jarzębowska

Program Psychodietetyczny - wsparcie zmiany - to propozycja 6 spotkań odbywających się co tydzień lub co dwa tygodnie. Spotkania mają na celu wsparcie procesu zmiany. Wsparcie dotyczy zarówno zmian w obrębie żywienia jak i działań mających na celu rozwiązanie innych problemów (z obszaru psychologicznego) prowadzących do wzrostu wagi.

Program prowadzi: mgr Magdalena Jarzębowska 

Konsultacja dietoterapeutyczna - skierowana do osób chorych, w celu wzmocnienia procesu leczenia choroby nowotworowej lub przewlekłej. Konsultacja ma charakter dogłębnej analizy  analizy dotychczasowych nawyków żywieniowych (na podstawie wcześniej wypełnionego dzienniczka). Podczas tej konsultacji stawiane są cele terapeutyczne oraz proponowane szczegółowe wskazówki żywieniowe, które wprowadzane wspomogą inne terapie zaproponowane przez lekarza. Na zyczenie układamy także tygodniowe lub dwutygodniowe jadłosposy - dodatkowo płatne.

Konsultuje: mgr Monika Szewczak

Konsultacja psychoonkologiczna - ma na celu wsparcie trudnych emocji pojawiających się w zwiąku z diagnozą oraz przyjrzenie się wszystkim pozamedycznym czynnikom, które mogły stanowić grunt do rozwoju choroby nowotworowej. Ogląd tych czynników pozwoli zastanowić się, jakich zmian w życiu warto dokonać aby wesprzeć proces leczenia.

Konsultacja jest także sugerowanym elementem Integracyjnego Programu Wspomagającego Leczenie Chorób Nowotworowych jako jednego z ważnych punktów na mapie procesu zdrowienia.

Konsultuje: mgr Magdalena Jarzębowska, dr Małgorzata Jedynak

Indywidualne spotkania  z elementami Terapii Simontonowskiej - więcej o Terapii czytaj tutaj

Spotkania prowadzi: mgr Magdalena Jarzębowska

Psychoterapia - wsparcie w kryzysie

Spotkania prowadzi: dr Małgorzata Jedynak

 

Umów wizytę

 

Jeśli nie jesteś pewny, czy proponowane przez nas usługo są dla Ciebie zadzwoń do nas: 690 531 334 i dowiedz się więcej