Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Choroby przewlekłe

Dziś nie mamy wątpliwości, że to co jemy może pomóc zachować zdrowie lub wywołać chorobę. Jeśli ta już pojawi się w organizmie - zmiana nawyków żywieniowych może być skutecznyym sposobem na wsparcie procesu leczenia.

Na całym świecie prowadzone są badania, które próbują odpowiedzieć na pytanie, która dieta najlepiej wspiera organizm w walce z chorobą.  Jest wiele  teorii na ten temat ( czasem wykluczających się).

Jedno jest pewne to, co jemy może być lekarstwem - jeśli tylko odpowiada bieżącym potrzebom danego organizmu.

I w taki właśnie sposób podchodzimy do dietoterapii w naszym Centrum.

Odkładamy na bok modne teorie, przyglądając się za to wnikliwie temu, o co woła organizm. Korzystając przy tym zarówno z najnowszej wiedzy jak i tej o długiej tradycji.

Nasze interwencje dietototerapeutyczne znajdują zastosowanie w każdej chorobie, ponieważ w każdym przypadku zmiana nawyków żywieniowych, na lepsze wesprze proces zdrowienia.

Dlatego zachęcamy, aby dietoterapia była jednym z elementów leczenia.

W każdym momencie organizm potrzebuje wsparcia innych potrzeb. Naszym zadaniem jest określić te potrzeby oraz na nie odpowiedzieć.

Na podstawie szczegółowej rozmowy, analizy wyników badań i konsultacji z dr Jarzębowskim ( jeśli jesteś jego pacjentem) ustalamy plan dietoterapii, przez cały czas trwania terapii wspieramy Cię i monitorujemy  efekty.

Dostajesz, także dostęp do Programu on-line, który zawiera wszystkie  informacje oraz ułatwia komunikacje.

 

Cennik usług:

 

  • Pierwsze spotkanie diagnostyczne zakończone postawieniem celów dietoterapeutycznych i wstępnych zaleceń : 170 zł / 1,5h 
  • Jadłospis na 1 tydzień : 120  180 zł / 1 miesiąc w zależności od ilości nietolerowanych produktów

 

Konsultacji dietoterapeutycznych udziela mgr Monika Szewczak - dietetyk, dietoterapeuta

 

Umów wizytę

 

Jeśli nie jesteś pewny, czy proponowane przez nas usługo są dla Ciebie umów się na bezpłatne spotkanie informacyjne
Zadzwoń do nas: 690 531 334