Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Choroby nowotworowe
Niech twoje pożywienie będzie lekarstwem, a twoje lekarstwo pożywieniem - mówił Hipokrates.

 

Dziś nie mamy wątpliwości, że to co jemy może pomóc zachować zdrowie lub wywołać chorobę. Jeśli ta już pojawi się w organizmie - zmiana nawyków żywieniowych może być skutecznyym sposobem na wsparcie procesu leczenia.

Na całym świecie prowadzone są badania, które próbują odpowiedzieć na pytanie, która dieta najlepiej wspiera organizm w walce z chorobą.  Jest wiele teorii na ten temat - czasem wykluczających się.

Jedno jest pewne  - to co jemy może być lekarstwem, jeśli tylko odpowiada bieżącym potrzebom danego organizmu.

W taki właśnie sposób podchodzimy do dietoterapii w naszym Centrum.

Odkładamy na bok modne teorie, przyglądając się za to wnikliwie temu, o co woła organizm. Korzystając przy tym, zarówno z najnowszej wiedzy jak i tej o długiej tradycji.

Nasze interwencje dietototerapeutyczne znajdują zastosowanie, zarówno w fazie przygotowania do leczenia onkologicznego, w czasie jego trwania i jak i  po jego zakończeniu.

W każdym momencie organizm potrzebuje wsparcia innych potrzeb. Naszym zadaniem jest określić te potrzeby oraz na nie odpowiedzieć.

Na podstawie szczegółowej rozmowy, analizy wyników badań i konsultacji z dr Jarzębowskim ( jeśli jesteś jego pacjentem) ustalamy plan dietoterapii, przez cały czas trwania terapii wspieramy Cię i monitorujemy efekty.

 

Oferta:

 

  • Pierwsze spotkanie diagnostyczne zakończone postawieniem celów dietoterapeutycznych i pierwszych zaleceń  zaleceń : 170 zł / 1,5h 
  • Jadłospis na jeden tydzień : 120 - 180 zł / 1 miesiąc w zależności od eliminacji pokarmowych

 

Dietoterapią w chorobach nowotworowych zajmuje się mgr Monika Szewczak - dietetyk, dietoterapeuta

 

 

#odżywianie w nowotworach, #dietoterapia w nowotworach

 

 

 

Umów wizytę

 

Jeśli nie jesteś pewny, czy proponowane przez nas usługo są dla Ciebie umów się na bezpłatne spotkanie informacyjne
Zadzwoń do nas: 690 531 334