Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Zespół

lek.med. Paweł Jarzębowski

Jestem lekarzem medycyny, specjalistą w zakresie chirurgii i urologii ( FEBU). Na co dzień pracuję w Szpitalu Jana Bożego w Lublinie, na oddziale Urologii i Onkologii Urologicznej. 

Kilka temu obchodziłem dwudziestolecie pracy zawodowej. To nieocenione doświadczenie obcowania z cierpieniem i walką o zdrowie ukształtowało mnie jako lekarza, ale także człowieka. Dziś wiem, że trzeba zajrzeć o wiele głębiej, aby uchwycić sens choroby i pomóc ją przezwyciężyć. Dlatego zainteresowałem się założeniami medycyny integracyjnej.

W swojej praktyce wykorzystuję, więc nie tylko akademicką farmakoterapię czy operacje chirurgiczne ( w tym nowotworowe) ale i całą dotychczasową wiedzę o naturalnych terapiach, wspierających proces dochodzenia do zdrowia. Podczas zdobywania wiedzy z zakresu medycyny funkcjonalnej na Funkcjonal Medicine University's w Kalifornii, przekonałem się o  potrzebie przyczynowego patrzenia na proces chorobowy. Dlatego moje działania są nakierowane na znalezienie źródła choroby a nie leczenie objawowe.

Zgłębiam także, założenia medycyny mitochondrialnej, wg której za wiekszością chorób stoją niedobory mikroelementów i witamin. Planuję i prowadzę wspierające leczenie - terapie mitochondrialne w chorobach neurodegeneracyjnych ( np:  parkinson, SM), w stanach obniżonego nastroju i depresji, w chorobach autoimmunologicznych, w stanach zapalnych jelit itd.

Mam  szacunek dla dorobku współczesności, jak i światowej tradycji medycznej, dlatego integruję medycyny by skutecznie pomagać.

W naszym  Centrum  wykonuję także zabiegi będące uzupełnieniem leczenia onkologicznego i chirurgicznego, chemioterapeutycznego jak i radioterapii - aby przebiegało ono z mniejszymi skutkami ubocznymi. 

Jestem specjalistą z zakresu żywienia pozajelitowego, udzielam porad żywieniowych w stanach wycieńczenia organizmu chorobą i leczeniem, świadczę wizyty domowe z zakresu żywienia pozajelitowego.

 

Oferta:

 

Konsultacje z zakresu medycyny integracyjnej - mające na celu opracowanie terapii wspomagającej proces dochodzenia do zdrowia:

Dla osób dorosłych ze zdiagnozowaną chorobą nowotworową, będących przed lub w trakcie leczenia onkologicznego lub inną chorobą przewlekłą

Cena - 190 zł / 170 zł rejestracja i opłata on-line

 

Konsultacje z zakresu klasycznej urologii zachowawczej i operacyjnej: kwalifikacje do operacji nowotworowych raka prostaty, pęcherza, nerki, otwartych jak i laparoskopowych ( które wykonuję na codzień na odziale Urologii i Onkologii Urologicznej w Szpitala Jana Bożego w Lublinie) a także TURP, Adenomektomii, RIRS, URSL, PCNL, Ureterolitetomii, nefrektomii, cystektomii, laserowej enukleacji prostaty, użycia lasera w kamicy nerki.

Cena: 150 zł / 130 zł rejestracja i opłata on-line

 

Aby dokonać rezerwacji wizyty proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: 690 531 334, lub za pomocą formularza rejestracji on-line

 

Wizyty domowe :

  • cewnikowanie i wymiana cewników moczowych Foleya, rehabilitacja pęcherza u zacewnikowanych leżących.
  • żywienie pozajelitowe ( kroplówki ) w głębokim niedożywieniu spowodowanym postępami choroby i leczeniem chemio i radio terapeutycznym

Cena: 250 zł + koszt podanego żywienia - w obrębie Lublina. Poza granicami miasta do 50 km - cena do uzgodnienia

Aby dokonać rezerwacji wizyty prosze o kontakt telefoniczny pod numerem: 690 531 334

 

Video konsultacje on-line : 

 

W przypadku dużej odległości dzielącej mnie od pacjenta lub problemów z odbyciem konsultacji w gabinecie ( którą szczerze polecam ze względu na jej terapeutyczne znaczenie) proponuję spotkanie on-line podczas,  którego skonsultuje obawy zdrowotne pacjenta, wyniki badań, zaproponuję dietoterapię, suplementację, zalecę wykonanie dodatkowych badań,  opowiem o możliwych metodach leczenia, skieruję do współpracujących ze mną specjalitów.

Aby umówić się na takie spotkanie należy zarejestrować się w Programie, wybierając odpowiednią opcję, a następnie dogodny termin spotkania on-line, spośród zaproponowanych.

Konsultacja odbywa się na platformie ClickMeeting, do której przesyłam link, w który wystarczy wejść w ustalonym terminie. Nie ma potrzeby instalować żadnej aplikacji, wystarczy działająca kamerka i mikrofon w dowolnym urządzeniu z internetem.

Wcześniej proszę o wypełnienie formularzy wywiadu i dołączenie wyników badań.

Czas trwania konsultacji to ok. 1 h.
Cena: 150 zł

Po spotkaniu zalecenia, o których rozmawialiśmi zostają przez mnie zapisane na indywidualnym koncie pacjenta w systemie znajdującym się na naszej stronie.

 

Umów wizytę

 

Jeśli nie jesteś pewny, czy proponowane przez nas usługo są dla Ciebie umów się na bezpłatne spotkanie informacyjne
Zadzwoń do nas: 690 531 334