Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Zespół

  lek.med. Paweł Jarzębowski

Jestem lekarzem medycyny, specjalistą w zakresie chirurgii i urologii ( FEBU). Na co dzień pracuję w Szpitalu Jana Bożego w Lublinie, na oddziale Urologii i Onkologii Urologicznej. 

Jakiś czas temu obchodziłem dwudziestolecie pracy zawodowej. To nieocenione doświadczenie obcowania z cierpieniem i walką o zdrowie ukształtowało mnie jako lekarza, ale także człowieka. Dziś wiem, że trzeba zajrzeć o wiele głębiej, aby uchwycić sens choroby i pomóc ją przezwyciężyć. Dlatego zainteresowałem się założeniami medycyny integracyjnej.

W swojej praktyce wykorzystuję, więc nie tylko akademicką farmakoterapię czy operacje chirurgiczne ( w tym nowotworowe) ale i całą dotychczasową wiedzę o naturalnych terapiach, wspierających proces dochodzenia do zdrowia.

W pracy kieruję się przede wszystkim standardami obowiązującymi w medycynie akademickiej, a wykorzystując inne metody pochodzenia naturalnego, wspomagające walkę z chorobą opieram się na dowodach naukowych, które od lat zgłębiam.

Mam  szacunek dla dorobku współczesności, jak i światowej tradycji medycznej, dlatego integruję medycyny by skutecznie pomagać.

W naszym  Centrum  udzielam porad i wykonuję zabiegi będące uzupełnieniem leczenia onkologicznego i chirurgicznego, chemioterapeutycznego jak i radioterapii - aby przebiegało ono z mniejszymi skutkami ubocznymi. Jak wiemy przebiegają one z wieloma niepożądanymi objawami a medycyna integracyjna (CAM) używa metod naturalnych aby je zmniejszyć .

Zgłębiam także, założenia medycyny mitochondrialnej, wg której za wiekszością chorób stoją niedobory mikroelementów i witamin. Planuję i prowadzę wspierające leczenie - terapie mitochondrialne w chorobach neurodegeneracyjnych ( np:  parkinson, SM), w stanach obniżonego nastroju i depresji, w chorobach autoimmunologicznych, w stanach zapalnych jelit itd.

Jestem specjalistą z zakresu żywienia pozajelitowego, udzielam także porad żywieniowych w stanach wycieńczenia organizmu chorobą i leczeniem.

 

Oferta:

 

Konsultacje z zakresu medycyny integracyjnej mające na celu opracowanie terapii wspomagającej odporność organizmu:

Dla osób dorosłych ze zdiagnozowaną chorobą nowotworową, będących przed lub w trakcie leczenia onkologicznego lub inną chorobą przewlekłą

Cena - 170 zł / 150 zł rejestracja i opłata on-line

Aby dokonać rezerwacji wizyty proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: 690 531 334, lub za pomocą formularza rejestracji on-line

 

Wizyty domowe :

Mają one na celu wsparcie procesu zdrowienia: po operacjach chirurgicznych ( m.in. wymiana cewnika, podanie leków, wymiana opatrunków, porada żywieniowa dotycząca zmiany nawyków, które uchronią przed nawrotem choroby, suplementacja wzmacniająca proces zdrowienia  i inne),  w trakcie leczenia chorób nowotworowych ( porady żywieniowe oparte na badaniu przenośnym analizatorem kwantowym braków jakościowych - mikroelementów i witamin, supelementacja mitochondrialna prowadząca do wzmocnienia układu immunologicznego, detoksykacja itd)

Cena: 200 zł w obrębie Lublina. Poza granicami miasta do 100 km - cena do uzgodnienia

Aby dokonać rezerwacji wizyty prosze o kontakt telefoniczny pod numerem: 508104307

 

Video konsultacje on-line : 

 

W przypadku dużej odległości dzielącej mnie od pacjenta proponuję spotkanie on-line podczas,  którego skonsultuje obawy zdrowotne pacjenta, wyniki badań, zaproponuję dietoterapię, suplemntację, zalecę wykonanie badań dodatkowych,  opowiem o możliwych metodach leczenia, skieruję do współpracujących ze mną specjalitów.

Aby umówić się na takie spotkanie należy się zarejestrować w Programie, wybierając opcję umów się na spotkanie, następnie wybrać program - wsparcie procesu zdrowienia i  moje nazwisko, a następnie dogodny termin spotkania on-line, spośród zaproponowanych.

W odpowiedzi na rejestrację prześlę wiadomość z instrukcją dotyczącą spotkania.

Aby spotkanie było jak najbardziej efektywne poproszę o uprzednie wypełnienie formularzy oceny zdrowia oraz czynników środowiskowych, o czym napiszę także w wiadomości.

Czas trwania konsultacji to ok. 40 min
Cena: 150 zł

Po spotkaniu zalecenia, o których rozmawialiśmi zostają przez mnie zapisane na indywidualnym koncie pacjenta, abyś mógł w każdej chwili do nich powrócić.

 

Umów wizytę

 

Jeśli nie jesteś pewny, czy proponowane przez nas usługo są dla Ciebie umów się na bezpłatne spotkanie informacyjne
Zadzwoń do nas: 690 531 334