Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Oferta/Cennik
Naszą ofertę kierujemy do
  • Osób chorych na przewlekłe schorzenia (między innymi nowotwory, choroby autoimmunologiczne, choroby neurodegeneracyjne, alergie pokarmowe, choroby układu moczowego i inne) w trakcie klasycznego leczenia, lub po jego zakończeniu, które poszukują dodatkowych metod wspomagających proces zdrowienia.
  • Dorosłych osób borykających się z nadwagą lub otyłością, które mają za sobą liczne, nieudane próby odchudzania się, straciły wiarę w to, że się uda im samodzielnie dokonać zmiany nawyków, chciałaby dokonać zmiany w zgodzie z samym sobą - opartej na ich własnych potrzebach oraz możliwościach.
  • Rodziców otyłych dzieci, którym leży na względzie zdrowie ale i bezpieczeństwo dziecka, chcących dokonać mądrych zmian w diecie i życiu dziecka, ale także całej rodziny.
  • Osób, którym leży na względzie własne zdrowie dziś i w przyszłości, które chciałaby aktywnie i świadomie wpływać na jego kształtowanie. Ofertę tę kierujemy szczególnie do przyszłych mam, rodziców, osób żyjących w przewlekłym stresie, sportowców itp.
Cennik usług świadczonych przez CM hipokratesa, ważny od dnia 24 01 2020 :
Zakres usług Pojedyncza konsultacja   Konsultacje w programie

Konsultacja w duchu medycyny integracyjnej (1,5h)

nowotwory, choroby przewlekłe

170 zł
150 zł z rejestracją online
 

Konsultacja psychodietetyczna (1h)

nadwaga, otyłość

120zł
100zł z rejestracją online

300 zł
Cykl 3 spotkań mających na celu gruntonwą analizę i dobór odpowiednik metod terpaeutycznych

600 zł 

Cykl 6 kolejnych spotkań mających na cele pracę nad celami terapeutycznymi

Konsultacja psychoonkologiczna (1h)

nowotwory

120zł
100zł z rejestracją online
600zł
Cykl 6 spotkań w ramach Terapii Simontonowskiej

Dietoterapia 

nowotowry, choroby przewlekłe

170 zł - wstępna konsultacja       ( 1h)

180 zł - jadłospis na 1 tydzień

 

Terapie mitochondrialne

Terapia możliwa po uprzedniej konsultacji w duchu medycyny integracyjnej


Cennik oferowanych terapii dożylnych  dostępny na miejscu
 

 

Konsultacja fitoterapeutyczna 1h

150 zł

 

 

Ocena liczby komórek nowotworowych we krwi - RGCC    
Ocena wrażliwości komórek nowotworowych na substancje cytotosyczne, roślinne i immunostymulujące - RGCC    
     

Osoby korzystające z terapii mitochondrialnych we wspomaganiu leczenia nowotworów, dostają 40% zniżki na terapie dodatkowe (dietetyk, psycholog, grupy terapeutyczne)

Wszystkie osoby korzystające z naszych usłyg uzyskują bezpłatny dostęp do aplikacji on-line - więcej o aplikacji poniżej. Dostęp do aplikacji uruchamia się podczas umawiania wizyty vie on-line lub podczas rejestracji w Centrum.

Na czym polega wizyta i jak się do niej przygotować:

Pierwsza konsultacja medycyny integracyjnej - spotkanie z lekarzem (ok 1,5 godziny), podczas którego następuje gruntowna analiza przyczyn prowadzących do schorzenia, wstępne ustalenie protokołu procesów wspomagania leczenia, zlecenie koniecznych badań. Po umówieniu się na wizytę pacjent otrzymuje ankietę lub dostęp do swojego konta on - line, gdzie proszony jest o zapoznanie się z zakresem pytań, które będą stanowić bazę do rozmowy z lekarzem. Na kosultacje prosimy przynieść wszystkie wyniki badań zrobione w przeciągu ostatnich dwóch lat, a także historię chorób leczonych w szpitalu lub u specjalistów.

Konsultuje: lek. med. Paweł Jarzębowski

Program psychodietetyczny. Diagnoza i plan terapii - zalecane 3 spotkania, każde z nich trwa ok 1 godziny. Podczas każdego spotkania analizowany jest inny obszar mający wpływ na problem z masą ciała. Po każdym spotkaniu formułowane są pierwsze wnioski i możliwe kroki do podjęcia w celu zmiany obecnej sytuacji (problemu z masą ciała). Na koniec procesu analizy i diagnozy (3 spotkanie) sporządzamy wraz z pacjentem kompas zdrowia. Kompas jest punktem wyjścia do sporządzenia mapy wsparcia procesu zmiany, tj. koniecznych działań, które zagwarantują trwały efekt. Podczas pierwszego spotkania specjalista zleca konieczne badania oraz prosi o wypełnienie dzienniczka żywieniowego, który będzie jednym z elementów wykorzystywanych do stworzenia mapy wsparcia. Sugerujemy wykupienie konsultacji od razu (to niezbędne minimum, aby Cię poznać i przedstawić efektywne rozwiązania) - koszt trzech wizyt opłaconych z góry to 300 zł. Zapraszamy także na konsultacje jednorazowe - 120zł/h lub 100zł płacone on-line.

Program prowadzi: mgr Magdalena Jarzębowska

Program Psychodietetyczny - wsparcie zmiany - to propozycja 6 spotkań odbywających się co tydzień lub co dwa tygodnie. Spotkania mają na celu wsparcie procesu zmiany. Wsparcie dotyczy zarówno zmian w obrębie żywienia jak i działań mających na celu rozwiązanie innych problemów (z obszaru psychologicznego) prowadzących do wzrostu wagi.

Program prowadzi: mgr Magdalena Jarzębowska 

Konsultacja dietoterapeutyczna - skierowana do osób chorych, w celu wzmocnienia procesu leczenia choroby nowotworowej lub przewlekłej. Konsultacja ma charakter dogłębnej analizy  analizy dotychczasowych nawyków żywieniowych (na podstawie wcześniej wypełnionego dzienniczka). Podczas tej konsultacji stawiane są cele terapeutyczne oraz proponowane szczegółowe wskazówki żywieniowe, które wprowadzane wspomogą inne terapie zaproponowane przez lekarza. Na zyczenie układamy także tygodniowe lub dwutygodniowe jadłosposy - dodatkowo płatne.

Konsultuje: mgr Monika Szewczak

Konsultacja psychoonkologiczna - ma na celu wsparcie trudnych emocji pojawiających się w zwiąku z diagnozą oraz przyjrzenie się wszystkim pozamedycznym czynnikom, które mogły stanowić grunt do rozwoju choroby nowotworowej. Ogląd tych czynników pozwoli zastanowić się, jakich zmian w życiu warto dokonać aby wesprzeć proces leczenia.

Konsultuje: mgr Magdalena Jarzębowska, dr Małgorzata Jedynak

Indywidualne spotkania  z elementami Terapii Simontonowskiej 

Analiza zdrowia na aparacie SCIO i ziołolecznictwo 

 

Konsultacji udziela: Dorota Januszyk 

 

Umów wizytę

 

Jeśli nie jesteś pewny, czy proponowane przez nas usługo są dla Ciebie umów się na bezpłatne spotkanie informacyjne
Zadzwoń do nas: 690 531 334