Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Zespół

dr n.hum. Małgorzata Jedynak

Jestem certyfikowanym coachem ICI- Association of Coachnig Institutes, certyfikowanym psychoterapeutą w nurcie psychodynamicznym,  wykładowcą akademickim  w WSPA w Lublinie, szkoleniowcem, mówcą motywacyjnym, menedżerem we własnej firmie.

Posiadam  wieloletnie doświadczenie zawodowe w szkolnictwie wyższym na stanowiskach prorektora i dziekana. Jestem współautorką programów studiów podyplomowych w zakresie nauk medycznych i społecznych. Organizatorem licznych konferencji naukowo-szkoleniowych z zakresu: socjologii, psychologii, dietetyki, coachingu.

Naukowa specjalizacja w zakresie psychosocjologii i metod rozwoju osobistego, coachingu, (coachingu zdrowia, life coachingu)  problematyki niepełnosprawności, socjologii i psychologii zdrowia. Zainteresowania naukowe: psychiatria, dietetyka, psychoonkologia.

Prowadzę coaching  indywidualny i grupowy, warsztaty z zakresu rozwoju osobistego, warsztaty dla kobiet : dokonywanie zmian w życiu,rozwijanie samoświadomości, bezwarunkowe poczucie własnej wartości, asertywność, odkrywanie swojego potencjału, zarządzanie stresem.

Moją pasją jest motywowanie i wzmacnianie innych na drodze do odkrywania siebie, podwyższania jakości swojego życia, czynię to w duchu optymizmu i w pełnej ufności w siłę i zasoby każdego człowieka. Motto moich zajęć - TY już Jesteś Cudem, możesz stawać się sam Mistrzem swojego Życia. To od Ciebie zależy czy dobrze wykorzystasz dany Tobie czas, nie rezygnuj z marzeń i żyj w zgodzie ze sobą.

Inspiracją dla mnie jest drugi człowiek.  Kocham podróże, poznawanie nowych kultur, język włoski.

W Centrum prowadzę indywidualne sesje coachingu zdrowia, autorskie spotkania grupowe a także psychoterapię w nurcie psychodynamicznym.

Zaproszenie na psychoterapię indywidualną kieruję do osób, które chcą podjąć leczenie polegające na oddziaływaniu na ich stan psychiczny, w celu dokonania zmian sposobów przeżywania, doświadczających kryzysów psychicznych.

Zapraszam osoby, które chcą uruchomić swoje zasoby umysłowe, emocjonalne, duchowe sprzyjające zdrowiu, chcą rozpoznać negatywne postawy, przekonania, emocje będące źródłem poważnych chorób.

 

Oferta:

 

Coaching indywidualny, psychoterapia :

Cena: 100 zł /h

 

Warsztaty grupowe:

Autorskie , tematyczne warsztaty, pełna oferta tutaj

 

Dni i godziny konsultacji indywidualnych:

poniedziałek:  godz. 16.00 - 19.00

Umów wizytę

 

Jeśli nie jesteś pewny, czy proponowane przez nas usługo są dla Ciebie umów się na bezpłatne spotkanie informacyjne
Zadzwoń do nas: 690 531 334