Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Artykuł: Nowa grupa rusza już 3 marca
Autor:
Koordynator Programu
Data:
2020-02-26 16:47:39

Jak wskazuje doświadczenie oraz wiele badań naukowych istnieje niezaprzeczalny związek między psychiką a stanem naszego zdrowia.
Tak samo, jak jej stan może być przyczynkiem do spadku odporności organizmu ( np; poprzez przeżywanie przewlekłego stresu), tak też może stać się punktem oparcia w dążeniu do wyzdrowienia.

Od lat psychikę angażuje się w radzenie sobie z chorobami przewlekłymi, w tym także nowotworami.

Pracę nad sobą włącza się w programy na przykład - leczenia onkologicznego.

Jedną z terapii, którą z powodzeniem przechodzą pacjenci na całym świecie jest Terapia Carla Simontona.

Serdecznie zapraszam chorych wraz z osobami wspierającymi w codziennej drodze na cykl spotkań poświęconych sposobom podnoszenia jakości swojego życia w chorobie dzięki narzędziom zgromadzonym przez Carla Simontona.

Spotkanie odbywają się przez kolejnych 12 tygodni, w każdy wtorek w godz. 12.00 - 14.00

Jeśli chcesz odzyskać nadzieję, zwiększyć poziom energii, zacząć myśleć zdrowo i cieszyć się życiem mimo choroby, przyjdź i zobacz co już dziś możesz zrobić dla siebie.

Prowadzi:: Magdalena Jarzębowska, psycholog, w trakcie szkolenia na Terapeutę Simontonowskiego - więcej o mnie https://www.cmhipokratesa.pl/user,kategoria,mgr-magdalena-jarzebowska-psycholog-psychodietetyk

Gdzie: Centrum Hipokratesa, ul; Kolorowa 4, Lublin

Cena: 20 zł /osoba za spotkanie lub 200 zł / osoba za cykl spotkań 12 spotkań

Kiedy: Pierwsze spotkanie grupy 3 marca 2020 r.

Zapisy: Z powodu ograniczonej liczby miejsc ( małe grupy do 10 osób) obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 501693919

Opłaty można dokonać podczas pierwszego spotkania na miejscu

Więcej informacji na temat założeń Terapii Simontonowskiej na naszej stronie: https://www.cmhipokratesa.pl/user,kategoria,psychoonkologia